Çağrı Merkezi: 0538 496 45 22

Yardım

İADE VE DEĞİŞİM

Siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 5 iş günü içerisinde memnun kalmadığınız veya sorun yaşadığınız ürünü değişim/iade talebinde bulunma hakkına sahipsiniz. Bu süre dışında yapılan iade/değişim başvuruları incelemeye alınmamaktadır. Bunu dikkate alarak iade/değişim yapmak istediğiniz ürünü/ürünleri 5 iş günü içerisinde tarafımıza kargolayıp istediğiniz talebi belirtmeniz gerekir.

- İade ve değişim talebinde bulunulan ürünlerin kullanılmamış ve deformasyona uğramamış olması gerekmektedir. Aksi takdirde bu firmanın bir hatası değil; kullanıcı hatası olarak görülecektir.

- İade/Değişim Ürünleri FATURASI ile birlikte ARAS KARGO ile fatura üzerindeki adrese karşı ödemeli olarak gönderilmelidir. (ARAS KARGO  dışındaki kargo firmaları ile gönderilen ve faturasız olarak gönderilen kargolar kabul edilmemektedir.)

- Yapılan İade ve Değişimlerde tüm kargo ücretleri tarafınıza aittir. İade ve değişim kargo bedeli 15 tl'dir.

- Kargo esnasında zarar görmüş, defolu ürünler, ayıplı ve kusurlu ürünler, sipariş verilen renk ve bedende gelmeyen ürünler iade ve değişim kapsamına girmektedir.Bu ürülerin iade ve değişimleri verilen sipariş doğrultusundaki ürünlerle birebir ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.Farklı ürün veya renk, beden talebinde Kargo ücreti tarafınıza uygulanmaktadır.

- Gönderdiğiniz kargo tarafımıza ulaştıktan sonra kontrolden geçer ve trendypassion.net tarafından sizinle iletişime geçilerek iade/değişim işlemleri yapılır.

- Ücret iadeleri 7 - 15 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

- İade ücretini hesabınızda görmeniz birkaç günü alabilir. Bu durum ise tamamen bankanızla ilgilidir. trendypassion.net bu duruma müdahale edemez.

- Kampanyalı ürün alışverişlerinde İade imkanınız bulunmamaktadır. Değişim yapma hakkına sahipsiniz.

Değişim ve İade Anlaşma Kodlarımız
ARAS Kargo Anlaşma Kodu: 2019248851029  ÖMER DEMİRKIRAN

En yakın anlaşmamız olan ARAS kargo şubesine verilen kod ile iade edilebilir.

Değişim ve İade Anlaşma Kodlarımız
ARAS Kargo Anlaşma Kodu: 2019248851029  ÖMER DEMİRKIRAN

WhatsApp hattımızdan süreci takip edip destek alabilirsiniz.

+(90) 538 496 4522

Gönderdiğiniz ürün/ürünler, tarafımızca kontrol edilip iade işleminin onaylanması durumunda; Ücret iadeleri 7 - 15 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

-Aldığınız ürünü/ürünleri ''bedeni olmadı (iade&değişim süresi geçmemiş ise eğer) farklı bir beden ile değiştirmek istiyorum'' diye belirtiriseniz ücretsiz şekilde değişim yapılabilmektedir.

-Aldığınız ürünü/ürünleri ''sizden aldığım ürünü (iade&değişim süresi geçmemiş ise eğer) farklı bir model ile değiştirmek istiyorum'' derseniz eğer kargo ücreti size aittir.(Kargo ücreti: 15TL'dir.) Bu şekilde aldığınız ürünü istediğiniz farklı bir model ile değişim sağlayabilirsiniz.

Gününde teslim edilmiş ürün ‘hasarlı’' ya da ambalajı '‘deforme’' ise bunun aynı gün içerisinde WhatsApp'dan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

WhatsApp iletişim numaramız:

+(90) 538 496 4522